CB3JBR270
MFR.Part #
CB3JBR270
JLCPCB Part #
C3379926
Description
-55℃~+275℃ 270mΩ 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS