CB2JB2R40
MFR.Part #
CB2JB2R40
JLCPCB Part #
C2644452
Description
-55℃~+275℃ 2.4Ω 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS