CB3JB24R0
MFR.Part #
CB3JB24R0
JLCPCB Part #
C2644606
Description
-55℃~+275℃ 24Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS