CB3JB2R00
MFR.Part #
CB3JB2R00
JLCPCB Part #
C2644592
Description
-55℃~+275℃ 2Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS