CSRT2512FTR150-UP
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CSRT2512FTR150-UP
JLCPCB Part #
C3968596
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 150mΩ 3.5W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS