CB3JB2R20
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB3JB2R20
JLCPCB Part #
C2644609
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
-55℃~+275℃ 2.2Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS