CB3JB3R00
MFR.Part #
CB3JB3R00
JLCPCB Part #
C2644603
Description
-55℃~+275℃ 3W 3Ω Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS