CB3JB27R0
MFR.Part #
CB3JB27R0
JLCPCB Part #
C3534510
Description
-55℃~+275℃ 27Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS