CB3JB22R0
MFR.Part #
CB3JB22R0
JLCPCB Part #
C2644604
Description
-55℃~+275℃ 22Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS