CB3JB47R0
MFR.Part #
CB3JB47R0
JLCPCB Part #
C3425703
Description
-55℃~+275℃ 3W 47Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS