CB3JB1R30
MFR.Part #
CB3JB1R30
JLCPCB Part #
C2644588
Description
-55℃~+275℃ 1.3Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS