CB5JB22R0
MFR.Part #
CB5JB22R0
JLCPCB Part #
C2642645
Description
-55℃~+275℃ 22Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS