SQP300JB-39K
MFR.Part #
SQP300JB-39K
JLCPCB Part #
C1392580
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS