CB3JB2R70
MFR.Part #
CB3JB2R70
JLCPCB Part #
C3526346
Description
-55℃~+275℃ 2.7Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS