SQP300JB-2R4
MFR.Part #
SQP300JB-2R4
JLCPCB Part #
C1392705
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS