CB2JBR750
MFR.Part #
CB2JBR750
JLCPCB Part #
C3558793
Description
-55℃~+275℃ 2W 750mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS