CB2JB1R60
MFR.Part #
CB2JB1R60
JLCPCB Part #
C3491303
Description
-55℃~+275℃ 1.6Ω 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS