CB2JB47R0
MFR.Part #
CB2JB47R0
JLCPCB Part #
C2644620
Description
-55℃~+275℃ 2W 47Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS