CB2JB18R0
MFR.Part #
CB2JB18R0
JLCPCB Part #
C3544264
Description
-55℃~+275℃ 18Ω 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS