CB25JB47R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB25JB47R0
JLCPCB Part #
C19425608
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 25W 47Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS