CB2JB2R00
MFR.Part #
CB2JB2R00
JLCPCB Part #
C2644454
Description
-55℃~+275℃ 2W 2Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS