CB2JB3R60
MFR.Part #
CB2JB3R60
JLCPCB Part #
C2644459
Description
-55℃~+275℃ 2W 3.6Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS