CB2JB5R10
MFR.Part #
CB2JB5R10
JLCPCB Part #
C2644468
Description
-55℃~+275℃ 2W 5.1Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS