CB15JBR220
MFR.Part #
CB15JBR220
JLCPCB Part #
C2646277
Description
-55℃~+275℃ 15W 220mΩ Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS