CB15JBR240
MFR.Part #
CB15JBR240
JLCPCB Part #
C3379107
Description
-55℃~+275℃ 15W 240mΩ Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS