CB15JB2R20
MFR.Part #
CB15JB2R20
JLCPCB Part #
C2646635
Description
-55℃~+275℃ 15W 2.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS