CB15JB51R0
MFR.Part #
CB15JB51R0
JLCPCB Part #
C3477143
Description
-55℃~+275℃ 15W 51Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS