CB15JBR510
MFR.Part #
CB15JBR510
JLCPCB Part #
C2646182
Description
-55℃~+275℃ 15W 510mΩ Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS