CB15JBR200
MFR.Part #
CB15JBR200
JLCPCB Part #
C2646310
Package
Plugin,D13xL48mm
Description
-55℃~+275℃ 15W 200mΩ Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS