CB15JB1R30
MFR.Part #
CB15JB1R30
JLCPCB Part #
C2646192
Description
-55℃~+275℃ 1.3Ω 15W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS