CB15JB13R0
MFR.Part #
CB15JB13R0
JLCPCB Part #
C3470761
Description
-55℃~+275℃ 13Ω 15W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS