RSMF5JT3K90
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSMF5JT3K90
JLCPCB Part #
C7064618
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
-55℃~+235℃ 3.9kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS