CB15JB6R80
MFR.Part #
CB15JB6R80
JLCPCB Part #
C2646175
Description
-55℃~+275℃ 15W 6.8Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS