CB15JB1R50
MFR.Part #
CB15JB1R50
JLCPCB Part #
C3375808
Description
-55℃~+275℃ 1.5Ω 15W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS