RNCF1206FTC48R7
MFR.Part #
RNCF1206FTC48R7
JLCPCB Part #
C20111998
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS