35ZLH2200MEFCCC16X25
MFR.Part #
35ZLH2200MEFCCC16X25
JLCPCB Part #
C432382
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2200uF 25mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS