350MXC330MEFCSN35X30
MFR.Part #
350MXC330MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1647611
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.22A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 350V 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS