200HXC680MEFCSN30X30
MFR.Part #
200HXC680MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1607870
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.82A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 30mm 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS