63MXG12000MEFCSN35X45
MFR.Part #
63MXG12000MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C1582877
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12000uF 3000hrs@105℃ 35mm 4.75A@120Hz 45mm 63V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS