200MXC220MEFCSN22X25
MFR.Part #
200MXC220MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1601578
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 220uF 22mm 25mm 3000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS