250MXG470MEFCSN25X30
MFR.Part #
250MXG470MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C3723915
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.71A@120Hz 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS