400HXC120MEFCSN25X30
MFR.Part #
400HXC120MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C3721141
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.19A@120Hz 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 400V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS