16ZL330MEFCTA8X11.5
MFR.Part #
16ZL330MEFCTA8X11.5
JLCPCB Part #
C1593187
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 16V 3000hrs@105℃ 330uF 418mA@120Hz 5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS