200VXH560MEFCSN25X30
MFR.Part #
200VXH560MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1605670
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.76A@10kHz 200V 25mm 30mm 5000hrs@105℃ 560uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS