500BXC47MEFCGC18X31.5
MFR.Part #
500BXC47MEFCGC18X31.5
JLCPCB Part #
C702526
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 18mm 31.5mm 47uF 500V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS