25USC15000MEFCSN30X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25USC15000MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C7173882
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 15000uF 25V 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 4.08A@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS