80MXG2700MEFCSN30X25
MFR.Part #
80MXG2700MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1137033
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.39A@120Hz 25mm 2700uF 3000hrs@105℃ 30mm 80V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS