420VXS100MEFC22X30
MFR.Part #
420VXS100MEFC22X30
JLCPCB Part #
C5508595
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 30mm 420V 5000hrs@105℃ 880mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS