EKMR401VSN271MR25S
MFR.Part #
EKMR401VSN271MR25S
JLCPCB Part #
C1581982
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.16A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 30mm 400V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS