LAQ2P271MELB25
MFR.Part #
LAQ2P271MELB25
JLCPCB Part #
C1582555
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 220V 25mm 270uF 30mm ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS